loading...
ارسال رایگان

ارسال رایگان در محدوده

کاربران عزیز توجه داشته باشید که سفارشاتی که مجموع خرید شما بالای ۱۵۰ هزار تومان باشد در محدوده بصورت رایگان و به وسیله پیک مخصوص لابراتوار نایت ارسال می گردد. زمان ارسال این سفارشات صبح ها از ۱۰ الی ۱۴ و بعدازظهرها از ۱۷ الی ۲۰ در روزهای غیر تعطیل می باشند. توجه داشته باشید که سفارشات باید قبل از این زمان ها آماده سازی و بسته بندی شده باشند. مجموعه عکس نایت سعی بر این دارد تا حد امکان سفارشات را در همان روز سفارش آماده و برای شما کاربران عزیز ارسال کند. کاربران در مرحله تکمیل سفارش روش ارسال را باید ارسال با پیک (پسکرایه) انتخاب نمایند. محدوده ی عکس نایت را می توانید در نقشه زیر مشاهده نمایید.

 

محدوده ارسال رایگان عکس نایت

 

ارسال رایگان خارج محدوده و در شهر اصفهان

سفارش کاربرانی که مجموع خرید آن ها از ۲۵۰ هزار تومان بالاتر از بصورت رایگان و با استفاده از سرویس اسنپ باکس در اسرع وقت پس از آماده سازی و بسته بندی سفارش ارسال می گیردد. عکس نایت سعی می کند سفارشات خارج محدوده را در اسرع وقت و در همان روز ثبت سفارش با توجه به ساعات کاری مجموعه ارسال نماید. ساعات کاری مجموعه همه روزه به جز روزهای تعطیل رسمی از ۸ صبح الی ۹ شب بصورت یکسره و در روزهای تعطیل از ساعت ۱۱ صبح الی ۸ شب بصورت یکسره می باشد. کاربران باید در مرحله تکمیل سفارش روش ارسال با پیک (پسکرایه) را انتخاب نمایند.

ارسال رایگان برای شهرستان ها و استان های دیگر

روش ارسال برای سایر استان ها و شهرستان ها پست پیشتاز می باشد. کاربرانی که مجموع سفارش آن ها از ۳۰۰ هزار تومان بالاتر از می باشد هزینه ای بابت ارسال پستی پرداخت نمیکنند و سفارشات آن ها بصورت رایگان برایشان ارسال می گردد. زمان ارسال این سفارشات نیز در صورتی که آماده سازی و بسته بندی سفارش تا قبل از ساعت ۱۳:۳۰ به اتمام برسد در همان روز ثبت سفارش می باشد. در غیر این صورت در اولین روز کاری بعد تحویل پست می گردد. پس از ارسال بسته کد رهگیری مرسوله در قسمت سفارشات من در صفحه کاربری شما قابل مشاهده خواهد بود.

axnight